Něco o hře Survarium

Z wiki.survarium.cz
(Přesměrováno z Hlavní strana)
Přejít na: navigace, hledání
78 témat a 0 aktivních uživatelů.
Wiki je stále ve výstavbě, omluvte prosím překlepy a kompletnost. Děkuji.

Survarium je free-to-play hra s pohledem první osoby a multiplayeru (MMOFPS). Vyvýjí ji studio Vostok Games.
Tarakanovski.pngHra se odehrává v blízké budoucnosti, konkrétně tedy okolo roku 2026. Po sérii několika ekologických katastrof byla příroda celá překroucená a ztransformovaná v neschůdný les. Lidstvo téměř vyhynulo díky těmto katastrofám a mutantům, kteří se lépe adoptovali na zdejší podmínky. Hráč převezme roli jednoho z přeživších v tzv. Novém světě. Vydává se na dobrodružnou cestu skrze ruiny k odkrytí pravdy o katastrofách a nalezení způsobu, jak se vyrovnat s šířícími se anomáliemi po celém světě.


Hra je v první osobě na bázi hrdina vs zlo. Hráči mohou zaměřovat a střílet na ostatní z pohledu jako v realitě s využitím reálných zbraní. Během hry se hráči snaží plnit úkoly pro frakci, ke které se přidali. Vydělávají i peníze, stoupají v žebříčku a získávají cenné zkušenosti. Za každou dokončenou zkušenost si mohou zvolit dovednost ve svém charakteru pro zvýšení výkonu, lékařských, střeleckých nebo loveckých dovedností.


Vývojáři plánují vydat uzavřenou alfa verzi ve 2. čtvrtletí roku 2013, poté otevřenou betu verzi ve 4. čtvrtletí roku 2013. Hra bude k dispozici zcela zdarma, ale bude nabízet nákupy zaměřené na podporu hráčů. Příkladem je třeba Premium účet nebo zbraň, která v herním obchodě není skladem.


Systémové požadavky


Procesor: Intel Core 2 Duo E4400 2.0GHz nebo Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ Grafika: 512MB nVidia GeForce 8800 GT nebo Radeon HD 3870 OS: Windows Vista (Service Pack 2 + nebo novější), Windows 7, Windows 8. RAM: 2GB
V současné době mohou nastat problémy se systémem s 32-bitovými Windows a s grafickou pamětí menší než 512 MB.
Pozor! Hra nepodporuje Windows XP!


Hra

Ostatní

OblečeníCreated by FuN1Ncze & JezeveCZ & Mira73 | CZ/SK Fansite